NyhetsbrevPriser och leverans
CEWE FOTOBOK - Mitt liv
Kundservice
Måndag - lördag: kl. 9:00 - 22:00**
Söndag: 9:00 - 18:00**
Telefon: (0)852-503882

Kundservice
Måndag - lördag: kl. 9:00 - 22:00**
Söndag: 9:00 - 18:00**
Telefon: (0)852-503882
Fotoklubbar

Fotoklubbar

Dela din glädje och ditt intresse genom att skapa CEWE FOTOBÖCKER. Få tips, inspiration och information om ämnena Fotografi och CEWE FOTOBOK.

Nedan hittar du fotoklubbar som samarbetar med CEWE FOTOBOK. Här möter du vänner av CEWE FOTOBOK, som håller kurser, delar fotografiska upplevelser och ingår i gemensamma evenemang, m.m.

Vinster till fototävlingar

Vinster till fototävlingar

Vi önskar att stötta de lokala fotoklubbarnas arbete med att främja fotografiet. Därför sponsorerar vi CEWE FOTOBÖCKER till fotoklubbarnas interna- och externa fototävlingar. Kontakta vår kundservice via mail support@cewefotobok.se, om din fotoklubb har en fototävling som ni behöver vinster till.

Fotoklubbar – Vänner av CEWE FOTOBOK

Partner
webbadressk
Kontakt
ABF Fotoklubb, Uddevalla www.abffotoklubb.se info@abffotoklubb.s
Alingsås Fotoklubb www.alingsasfotoklubb.se info@alingsasfotoklubb.se
Ankarsums Fotoklubb www.ankarsrumsfotoklubb.se stellankarlstrom@hotmail.com
Askersunds Fotoklubb www.afotok.se kjell.posse@telia.com
AstraZeneca Gothenburg Photo Club www.fsy.se/azfotoklubb/startsida.asp
Bankeryds Fotoklubb www.bankerydsfotoklubb.se info@bankerydsfotoklubb.se
Bildgruppen Prisma, Kolbäck www.bildgruppenprisma.se
Bodens Fotoklubb www.bodensfotoklubb.se info@bodensfotoklubb.se
Bollnäs Fotoklubb www.bollnas-fotoklubb.se
Borlänge Fotoklubb www.borlangefk.se borlangefk@live.se
Borås Fotoklubb www.borasfotoklubb.se
Bromölla Fotoklubb
christel.persson(at)yahoo.se
Danderyds Fotoklubb www.danderydsfotoklubb.se foto@danderydsfotoklubb.se
Dellenbygdens Fotoklubb www.dellenbygdensfotoklubb.se larsfesth@gmail.com
Eksjö Fotoklubb www.eksjofotoklubb.se
Enskede Fotoklubb www.enskedefotoklubb.se info@enskedefotoklubb.se
Eskilstuna Fotogrupp
foto.folke@tele2.se
Eskilstuna Fotoklubb www.eskilstunafotoklubb.se mail@eskilstunafotoklubb.se
Eslövs Fotoklubb www.eslovsfotoklubb.se eslovsfoto@gmail.com
Falköpings Fotoklubb www.falkopingsfotoklubb.se tavlingsledare@falkopingsfotoklubb.se
Falkenbergs Fotoklubb www.falkenbergsfotoklubb.se info@falkenbergsfotoklubb.se
Falu Fotoklubb www.falufotoklubb.se info@falufotoklubb.se
Fjälkinge Fotoklubb www.xn--fjlkingefotoklubb-rqb.se info@fjalkingefotoklubb.se
FK Aros, Västerås www.fkaros.com
FK Focus, Örebro www.fkfocus.se ordf@fkfocus.se
FK Kamera, Ängelholm www.fkkamera.com pelle@perandersson.se
FK Linsen, Sävsjö www.fk-linsen.se info@fk-linsen.se
FK Oktav, Hällefors www.fkoktav.se bengt.tornblom@telia.com
FK Pan, Göteborg www.laget.se info@fkpan.se
FK Slutaren, Västerås www.fkslutaren.se kontakt@fkslutaren.se
FK Zoom, Odensbacken www.fkzoom.se fkzoom@gmail.com
Folkare FK www.folkarefotoklubb.se/ info@folkarefotoklubb.se
Fotoföreningen F’labb, Vännäs www.flabb.se info@flabb.se
Fotografiska Föreningen i Göteborg www.fotografiska.org
Fotografiska Föreningen i Malmö www.ffim.se
Fotoklubben Avtrycket (Sthlm) www.fotoklubben-avtrycket.se
Fotoklubben Karlsborg www.fotoklubbenkarlsborg.se
Fotoklubben Norrköping www.fotoklubbennorrkoping.se kontakt@fotoklubbennorrkoping.se
Fotoklubben, SAAB Jönköping www.fritid.org/ foto@timje.se
Gagnefs Fotoklubb www.gagnefsfotoklubb.se info@gagnefsfotoklubb.se
Gotlands Fotoklubb www.gotlandsfotoklubb.se info@gotlandsfotoklubb.se
Gällivare/Malmberget Fotoklubb www.gemafoto.se
Gävle Fotoklubb www.gavlefk.se info@gavlefk.se
Hagfors-Uddeholms Fototeam www.hufototeam.blogspot.dk arne.mortensen@telia.com
Halmstad Fotoklubb www.halmstadfotoklubb.se Halmstad.fotoklubb@live.se
Hallstaviks Fotoklubb www.hallstaviksfotoklubb.wordpress.com carita.holmberg@gmail.com
Helsingborgs Fotoklubb www.helsingborgsfotoklubb.se styrelsen@helsingborgsfotoklubb.se
Hudiksvalls Fotoklubb www.hudiksvallsfotoklubb.se
Hultsfredsbygdens Fotoamatörer www.fotohultsfred.se 049549877@telia.com
Huskvarna Fotoklubb www.huskvarnafotoklubb.se kerstin.hva@live.se
Husums Fotoklubb
t.s@telia.com
Hyssna Fotoklubb www.hyssnafotoklubb.se halmkvist@gmail.com
Härnösands Fotoklubb
astromarne@gmail.com
Höganäs Fotoklubb www.hoganasfotoklubb.se hoganasfotoklubb@hotmail.com
Kalmar Fotoklubb www.kalmarfotoklubb.se info@kalmarfotoklubb.se
Karlshamns Fotoklubb www.karlshamnsfotoklubb.se/index.php noomi18@hotmail.com
Karlskoga Fotoklubb www.karlskogafotoklubb.hemsida24.se r.thuvander@telia.com
Kinna Fotoklubb www.kinnafotoklubb.se i_ingemarsson@hotmail.com
Kramfors Fotoklubb www.kramforsfotoklubb.se info@kramforsfotoklubb.se
Kristinehamns Fotoklubb www.krifo.nu tavling@krifo.nu
Kungsbacka Fotoklubb www.kungsbackafotoklubb.se
Köpings Fotoklubb www.kopingsfoto.se
Lammhults Fotoklubb www.facebook.com/LammhultsFotoklubb
L M Ericssons Fotoklubb, Stockholm www.erifk.se ingemar.svensson@ericsson.com
Lerums Fotoklubb www.lerumsfotoklubb.se sekreterare@lerumsfotoklubb.se
Lidingö Fotoklubb www.lidingofotoklubb.se/cms1
Lidköpings Fotoklubb www.lidkopings-fotoklubb.se ordforande@lidkopings-fotoklubb.se
Lindesbergs Fotoklubb www.lindesbergsfotoklubb.se info@bildmakarna.com
Linköpings Fotoklubb www.linkopingsfotoklubb.se styrelse@linkopingsfotoklubb.se
Ljusdals Fotoklubb www.fkljusdal.se limp@telia.com
Ludvika Fotoklubb www.ludvikafotoklubb.se info@ludvikafotoklubb.se
Lysekils Fotoklubb www.lysekilsfotoklubb.blogspot.dk lysekilsfotoklubb@gmail.com
Malmö International Photo Society www.swipa.dinstudio.se/empty_11.html nejerlemar@gmail.com
Mariestads Fotoklubb www.mariestadsfotoklubb.se
Melleruds Fotoklubb www.mellerudsfk.se info@mellerudsfk.se
Mölndals Fotoklubb www.molndalsfotoklubb.se info@molndalsfotoklubb.se
Mora Fotoklubb www.morafotoklubb.se info@morafotoklubb.se
Mullsjö FK www.mullsjofotoklubb.wordpress.com 31416@telia.com
Norrtälje Fotoklubb www.norrtaljefotoklubb.se kontakt@norrtaljefotoklubb.se
Nyköpings Fotoklubb www.nykopingsfotoklubb.se info@nykopingsfotoklubb.se
Nynäshamns Fotoklubb www.nfk-foto.se info@nfk-foto.se
Orusts Fotoklubb www.facebook.com/orustfotoklubb
Oskarshamns Fotoklubb www.oskarshamnsfotoklubb.blogspot.dk oskarshamnsfotoklubb@live.se
Sjöbo fotoklubb www.sjobofotoklubb.se vi@sjobofotoklubb.se
Skara Fotoklubb www.skarafotoklubb.se
Skellefteå Fotoklubb www.skellefteafotoklubb.se info@skellefteafotoklubb.se
Skillingaryds Fotoklubb www.skill.hosterspace.com kjell.karlsson63@telia.com
Skövde Fotoklubb www.stockholmsbild.se ordf@skovdefotoklubb.se
Stockholmsbild www.skovdefotoklubb.se kontakt@stockholmsbild.se
Stockholms Fotoklubb www.stockholmsfotoklubb.se information@stockholmsfotoklubb.org
Stockholms Landstings Fotoklubb www.sliffoto.se info@sliffoto.se
Storsjöbygdens Fotoklubb www.storsjobygdensfotoklubb.se ordforande@storsjobygdensfotoklubb.se
Ställdalens Fotoklubb www.stalldalensfotoklubb.com oringback@telia.com
Sundbybergs Fotoklubb www.sundbybergsfotoklubb.se
Sundsvalls Fotoklubb www.sundsvallsfotoklubb.se
Söderhamns Kameraklubb www.soderhamnskameraklubb.se info@soderhamnskameraklubb.se
Tibro Fotoklubb www.tibrofotoklubb.blogspot.se stig.larsson44@telia.com
Torsby Fotoklubb www.torsbyfotoklubb.se maria.granath.torsby@telia.com
Traktörens Fotoklubb, Göteborg www.traktorensfotoklubb.se styrelsen@traktorensfotoklubb.se
Trelleborgs Fotoklubb www.trelleborgsfotoklubb.se trbfotoklubb@telia.com
Trollhättans Fotoklubb www.trollhattansfotoklubb.se info@trollhattansfotoklubb.se
Tyresö Fotoklubb www.tyresofotoklubb.se fotoklubben.styrelsen@gmail.com
Tyringe Fotoklubb www.tyringefotoklubb.se ordf@tyringefotoklubb.se
Umeå Fotoklubb www.umeafotoklubb.net info@umeafotoklubb.net
Upplands-Bro Fotoklubb www.ubfk.se gunnar.strand@taserud.nu
Uppsala Fotografiska Sällskap www.uppsalafotografiska.se info@uppsalafotografiska.se
Varbergs Fotoklubb www.vbgfoto.se info@vbgfoto.se
Vellinge Fotoklubb www.vellingefotoklubb.se
Vetlanda Fotoklubb www.vetlandafotoklubb.se ordforande@vetlandafotoklubb.se
Vinslövs Fotoklubb www.vinslovsfotoklubb.se ordforande@vinslovsfotoklubb.se
Volvoanställda i Eskilstuna fritid fotosektionen www.vcefoto.se/
VTK Fotoklubb, Göteborg www.vtkfoto.com/ bjorn@bjorn-k.se
Vårgårda Fotoklubb www.vargardafotoklubb.se
Värnamo Fotoklubb www.varnamofotoklubb.se ordforande@varnamofotoklubb.se
Westerviks Fotoklubb www.wfk.se jan.furemo@telia.com
Ystads Fotoklubb www.ystadsfotoklubb.se
Åmåls Fotoklubb www.amalsfk.se
Årjängs Fotoklubb www.arjangsfk.se
Åstorps Fotoklubb www.astorpsfotoklubb.se astorpsfotoklubb@gmail.com
Ölands Fotoklubb www.olandsfotoklubb.se heleneje@hotmail.se
Österlens Fotoklubb www.osterlensfotoklubb.com